Edda Paukson ennustas ette koroonaviiruse lõppu
Kui koroonaviirus aastal 2020 kõikjal möllas, tegi Edda Paukson ennustuse, et aastaks 2022 saab see läbi – aeglaselt, kuid siiski.
„Eesti riigi horoskoobi tervisemaja algab Kalade märgist ja Neptuun jõudis sellesse majja 31. jaanuaril. Neptuunile alluvad nakkused, viirused, mürgid ja vedelikud ning seepärast ma väidangi, et viirus jõudis juba siis Eestisse, aga seda ei osatud veel tuvastada. Neptuuni seis Kalade märgis viitab, et selle viirusega on seotud saladused, kasvõi see, et ta võib olla muteerunud. Siiani ju avastatakse aina uusi aspekte ja inimesed põevad haigust eri raskusastmega. Märtsi esimesel dekaadil näitasid planeedid mingisugust spordi ja liialdustega seotud seisu. Jupiteri, Marsi, Saturni, Veenuse ja Merkuuri kombinatsioonid moodustasid märtsi sel dekaadil problemaatilisi seise. Saaremaal toimunud võrkpallimäng saigi ju Eestis viiruse levikul saatuslikuks, mida omakorda võimendas võrkpallimänguga samal nädalavahetusel toimunud Mullifestival. Kuna viiruselaine sai alguse Saturni ja Pluuto kombinatsiooni ajal ja Saturn näitab kauaaegset asja, siis see keeruline periood ei lähe mööda nii ruttu, kui loodame,” rääkis Edda Paukson keset suurt ja masendavat lukustust aastal 2020.
Saturn toob 30 aastase majandustsükli
Astroloog lähtus seejuures peamiselt Saturni loogikast ning pidas igati õigeks, et vajadusel rakendatakse piiranguid.
Ent Saturn on lisaks piiramisele ka toetav ning tuletame meelde, et majandus pole meil ju päriselt kordagi seiskunud.
Kuna Saturnile allub ka majandus, siis seis on meie riigi sünnihoroskoobi suhtes päris hea. 2021. aasta jaanuari alguses jõudis Saturn riigi sünni Saturni peale, mis tähendab, et algas uus 30aastane tsükkel. "Inimeste puhul öeldakse, et see on tema elus kõige küpsemaks muutev aspekt, kus noorukist saab täiskasvanu. Ka meie riik saab küpsemaks ja hakkame uuesti jalule tõusma. Struktuuride loomise planeet Saturn toetab järjest soodsate seisudega meie majanduse taastumist, kuid see nõuab palju tööd, sest Saturn ei anna kunagi midagi niisama. Loomulikult tuleb see ajajärk meil hoopis teine kui enne koroonaviiruse puhangut," rääkis Paukson.